Стартували переконливою перемогою

У четвер, 29 січня, винниківський «Рух» розпочав боротьбу у XVІ Меморіалу Ернеста Юста. Триразовий володар цього престижного зимового турніру зустрівся у першому матчі І групи турніру на штучному полі стадіону ім. Богдана Маркевича з командою «Львів-Юнайтед».

Як і прогнозувалося, чинний чемпіон Прем’єр-ліги Львівщини та чемпіон України серед аматорів на класі здобув перемогу.

Першу половину першого тайму львів’янам ще вдавалося ліквідовувати постійну загрозу біля своїх воріт, але втримати бодай нічийний рахунок до перерви їм не вдалося. Рахунок було відкрито після того, як біля кута штрафного майданчика арбітром матчу було призначено штрафний удар. Капітан «Руху» Богдан Костик точно пробив у рамку воріт, а воротар «Львів-Юнайтед» парируючи м’яч, не зумів його зафіксувати в руках. Цим повною мірою скористався Олег Шептицький, який і переправив круглого у ворота.

І далі, володіючи беззаперечною територіальною та ігровою перевагою, рухівці частенько загрожували воротам суперника, але вразити ворота львів’ян до перерви їм більше не вдалося.

Проведені заміни у перерві і протягом другого тайму, кардинально на малюнок гри не вплинули. «Рух» і у другій половині зустрічі повністю контролював хід поєдинку і ще двічі заставляв суперника виймати круглого з воріт. Спочатку, завершуючи многоходівку рухівців, Іванов з лівого краю зробив вивірену передачу у ценр штрафного майданчика на Михайла Шептицького і той в один дотик пробив голкіпера львів’ян, а згодом Роман Іванов завершив не менш вишукану комбінацію партнерів і встановив остаточний рахунок у матчі. 3:0 — впевнена перемога у стартовому матчі турніру.

На закінчення хотілося б відзначити вдалий дебют новачка «Руху»», екс-карпатівеця Юрія Фурти, який добре взаємодіяв з новими для себе партнерами, часто сам загострював ситуацію біля воріт суперника і вдало асистував партнерам.

«Рух» Винники – «Львів Юнайтед» 3:0

Арбітр: Роман Блавацький, асистенти арбітра: Михайло Савка, Андрій Чулик

Голи: 1:0 — Шептицький Олег, 26; 2:0 — Шептицький Михайло, 69; 3:0 — Іванов Роман, 82

Попередження: Краївський Ігор, 25

«Рух» Винники: Шевчук Юрій (Шульган Руслан, 68); Романюк Віталій (Молоков Іван, 66); Гурський Андрій; Бойко Роман (Іванов Роман, 46); Дмитрух Віталій (Суль Петро, 77); Костик Богдан; Кікоть Андрій; Макар Володимир (Панасюк Олег, 59); Баглай Андрій (Фарботняк Сергій, 70); Фурта Юрій; Шептицький Олег (Шептицький Михайло, 46)

«Львів-Юнайтед» Львів: Савич Назар (Рипновський Ігор, 46); Сидорко Віталій; Остапець Артем; Луць Ігор; Гірський Тарас; Бутрак Тарас (Яценко Андрій, 74); Наумко Андрій; Краївський Ігор; Яценко Олег; Кордюк Василь; Вергун Роман

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *