У Винниках латають аварійний колектор

У Винниках нарешті почали ремонтувати аварійний колектор, який був одним із джерел смороду у Львові та його околицях. Окрім того, близько 3-5 тисяч будинків у цьому районі будуть каналізовані.

Про це сьогодні на нараді розповів заступник міського голови з питань містобудування та інфраструктури Володимир Шевчук, повідомляє Погляд.

«Міськрада Винник не дала ради цьому аварійному колектору. На одній з ділянок він був порваний і територію довкола залило фекальними водами. Винниківська міськрада передала цей колектор нам у власність. Торік і цього року ми розпочали роботи із ремонту цього колектора. Частину ми завершили., проклали новий.На це пішло 1 мільйон 700 гривень», — розповів Володимир Шевчук.

За його словами, залишилась ділянка колектора через залізницю. «Вся робоча документація в нас є. Проект коштує 1 мільйон 300 гривень і ми цей колектор найближчим часом закриємо. 29 січня приймемо бюджет розвитку. Більше того, ми підключаємо до каналізації ближні райони – це від 3 до 5 тисяч будинків», — наголосив Володимир Шевчук.

Як тільки колектор відремонтують, ця територія, додав заступник мера, буде звільнена від фекалій і стоків. Завершити ремонті роботи у міськраді планують до травня.

«Плануємо до травня завершити і фактично неприємного запаху у Винниках, частині Личаківського. Шевченківського району буде менше», — пояснив він.

Як повідомлялось раніше, Винниківська міська рада погодила передачу територіальній громаді Львова напірного колектора, який протікає та спричиняє сморід у Львові.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *