Семенченко: Йти на фронт мають ті, хто дійсно хоче захищати свою країну

Воювати мають добровольці, люди які дійсно мають власну мотивацію йти на фронт. Про це заявив член фракції «Об’єднання «Самопоміч», перший заступник Комітету з питань національної безпеки і оборони, комбат батальйону «Донбас» Семен Семенченко, коментуючи початок четвертої хвилі мобілізації.

Для тих громадян, які не хочуть йти на фронт, варто розглянути можливість запровадження закордонної практики, як, наприклад, це є у США, сплати внеску у спецфонд. Ці кошти тоді використовувати на підвищення соціального забезпечення тих, хто воює, на допомогу пораненим військовим, протезування, виплати сім’ям загиблих, — зазначив він.

Депутат наголосив, що така практика дозволить отримати більш мотивований склад армії та знизить корупцію у військкоматах.

«Таким чином, люди які вважають, що більше користі принесуть, перебуваючи у тилу, зможуть підтримувати обороноздатність фінансово. І ці кошти будуть спрямовуватися на потреби війська, а не у кишені працівників військкоматів», — цитує Семенченка Канал новин 24.

Фото:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *