Танцювальний колектив «БРАВО» з Чишок взяв участь в конкурсі мистецтв «Різдвяні канікули» (ФОТО)

Танцювальний колектив «БРАВО» було створено 1 жовтня 2012 року у селі Чишки. Засновником та незмінним художнім керівником є Заремба Ірина Ігорівна – вихованка КЦ «Дозвілля», учасниця шоу-балету «Атлантік», танцівниця балету Людмили Ясінської та Ляни Новак.

«БРАВО» — лауреат низки міжнародних фестивалів, зокрема лауреат III ступеня Першого Міжнародного конкурсу – фестивалю дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Music Start» , лауреат  I, II та  III ступенів Дитячого хореографічного фестивалю «Барви дитинства». Також 20 грудня у Львівському ЦТДЮ «Погулянка» колектив брав участь в обласному відбірковому турі Всеукраїнського фестивалю – конкурсу мистецтв «Різдвяні канікули».

Танцювальний колектив «БРАВО»  — постійний учасник концертів та святкувань, які проводяться у Львові.

У складі колективу займається більше 60 дітей, які проживають не тількі у Чишках, а і у Винниках, Дмитровичах, Підгорному, Винничках та Львові. У їхній студії займаються діти віком від 3 до 16 років.

Нещодавно колектив поповнився новими учасниками, які мають назву «ArtDance». У їхньому складі 4 талановиті дівчини, віком 15-16 років, які за короткий термін навчання стали лауреатами III премії Дитячого хореографічного фестивалю «Барви дитинства».

Незалежно від того, де виступає «БРАВО», його керівник завжди вкладає у танець усю свою майстерність, душу та серце. У репертуарі колективу – понад 20 танців. Основне місце в ньому займає сучасна хореографія. Яскравість костюмів та майстерність виконання задуму завжди зацікавлює глядачів та дарує їм море емоцій.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *