У центрі Львова засвітили головну новорічну ялинку

Сьогодні, 19 грудня, у Львові, перед Оперним театром засвітилася різнокольоровими вогнями 17-метрова ялинка-красуня.

Відкривав головну ялинку міста міський голова Андрій Садовий разом з дітьми, серед яких були й маленькі українці з Криму і Донбасу.

З першої спроби відкрити зелену красуню не вдалося. За задумом, вона мала засвітитися під час закінчення символічного відліку всіх присутніх на площі, але коли дійшли до 99 програма дала збій. Це також було частиною плану, тож запрошені дітки врятували святкування, виправивши помилку на комп’ютері – і ялинка засвітилася.

Як повідомляє zaxid.net, начальник управління культури Львівської міськради Ірина Магдиш розповіла, що у Львівській міській раді довго думали, чи взагалі відкривати в місті ялинку у зв’язку з подіями в країні, однак вирішили, що варто це зробити. «Ми відкрили ялинку насамперед для діток. Вони мають відчувати дух свят й отримувати позитивні емоції. Цього року ми запросили на святкування дітей із тих сімей, які змушені були переселитися до Львова з Криму та Сходу. Вони не тільки відкривали ялинку, але й долучені до різноманітних святкових заходів, які ми проводимо», – додала вона.

Для деяких із цих діток цей день став першим Днем св. Миколая у житті. «Я з Феодосії, в нас ніколи так урочисто не відкривали ялинку, і взагалі не святкували Дня св. Миколая. Тому це для мене абсолютно нове свято і дуже багато нових яскравих емоцій», – розповів 10-річний Алім з Криму.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *