Президент Литви розірвала Держдуму РФ своїм інтерв’ю

Новини
admin

Мабуть одним з небагатьох політиків вищого рангу, який говорить у відкриту про хижацькі амбіції Росії є президент Литви Даля Грібаускайте. Всі чудово знають про те, що вчора, в інтерв’ю радіостанції LRT, пані президент назвала Росію терористичною державою. Фактично, Даля вимовила слова які не зміг вимовити досі навіть президент України!

Ефект від слів президента Литви був цілком передбачуваний — Держдуму Росії розірвало як лепрозорій для хом’ячків. Дійшло до того, що було винесено пропозицію про розрив дипвідносин з Литвою і про введення відповідних санкцій, що знайшло схвальний відгук у голови російського парламенту, що схвалив дану пропозицію.

Забавно буде подивитися на те, як пройде дана пропозиція і чи насмілиться величезна Росія розірвати з маленькою Литвою дипвідносини і які санкції введе? Адже всі дії в тій чи іншій політичній площині ведуть за собою певні наслідки і сьогодні, високодуховний оплот світової цивілізації, аж ніяк не в тому положенні, що б настільки серйозно посилювати свої відносини з однією з країн ЄС.

У кожному разі, Даля Грибаускайте вчора зробила не подвиг і не зухвалу витівку, а цілком собі пересічну річ — вона сказала правду. А правда сьогодні це те, без чого наш світ перетворюється на відстійник для моральних деградантів, але при наявності чого, відбувається процес очищення суспільства, шляхом само-анігіляції черні і недостойних мас.

Джерело:

Related Post