Український фільм «Поводир» б’є рекорди касового збору (ВІДЕО)

Новини
admin

Історичну драму «Поводир» за перший тиждень прокату переглянули 94 754 глядачів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури.

Художній фільм «Поводир, або Квіти мають очі» відомого режисера Олеся Саніна стартував в кінотеатрах країни 12 листопада.

Результати перегляду «Поводиря» можна порівняти з такими голлівудськими фільмами, як «Анна Кареніна» (82 902 глядачі за перший вік-енд), «Великий Гетсбі» (84 734 глядачів за перший вік-енд), «Джанго вільний» (71 917 глядачів за перший вік-енд).

Також слід зауважити, що «Поводир» є найуспішнішим бокс-офісом серед фільмів українського виробництва. Дані по кількості глядачів фільмів за перший прокатний вік-енд:

· «Той хто пройшов крізь вогонь» – 3 979 глядачів
· «Тіні незабутих предків» – 52 157 глядачів
· «Ломбард» – 5 305 глядачів
· «Кохаю і крапка» – 2 978 глядачів

Повнометражний художній фільм «Поводир» зняла кінокомпанія PRONTO FILM на замовлення Державного агентства України з питань кіно. Вперше в Україні зроблена адаптація кінофільму для глядачів з вадами зору (демонструється в окремих кінотеатрах Києва, Львова, Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя за підтримки «Ощадбанку») та вадами слуху (планується реліз на DVD).

В основі сюжету фільму – історія спроби знищення української культури – кобзарського мистецтва у часи Радянської влади, показану через призму життя американського хлопчика Пітера та українського сліпого музиканта Івана Кочерги. Події відбуваються на початку 1930-х років у СРСР у драматичні часи індустріалізації, колективізації, голодомору та знищення інтелігенції. Фільм знято за реальними фактами та свідченнями.

Джерело:

Related Post