Добродомов і Парасюк відмовилися від бігбордів на користь української армії.

Кандидати в народні депутати від Львівщини – самовисуванці Дмитро Добродомов і Володимир Парасюк – звернулись до політиків, котрі беруть участь у виборчій кампанії, із закликом відмовитись від дорогої реклами на бігбордах, а заощаджені гроші запропонували передати на потреби української армії.

Про це вони заявили сьогодні у Львові, на Сихові, під час передачі Центром забезпечення військових спецавтомобіля, а саме – мікроавтобуса «Мерседес», обладнаного для потреб швидкої медичної допомоги, бійцям 24-ї окремої механізованої бригади.

Дмитро Добродомов, натомість, звернув увагу на те, що сьогодні на вулицях Львова ми бачимо величезну кількість дорогих політичних бігбордів. Він переконаний, що політикові, який реально дбає про інтереси людей, така реклама не потрібна. Політик або є в окрузі, працює там – і люди його знають, або його там нема – і тоді виборці бачать його лише на бігбордах. Останнє – неприпустиме марнотратство в той час, коли пересічні львів’яни віддають по 50 грн, щоби придбати необхідну амуніцію чи ліки для військових.

«Ми бачимо повно політичної реклами, обличчями кандидатів рясніють бігборди, кожен з яких коштує 4-5 тисяч гривень. Нормальна компанія одного мажоритарника на окрузі – 20-25 бордів – це порядка 100 тисяч грн. За 100 тисяч гривень для армії можна придбати ось такий реанімобіль, який ми придбали і передаємо сьогодні 24-й механізованій бригаді, — заявив Дмитро Добродомов.

Дмитро Добродомов вручив ключі від реанімобіля Андрієві, представникові 24-ї механізованої бригади.

Координатор Центру забезпечення військових Сергій Дзядик повідомив, що спецавтомобіль для військових придбали за ініціативи Дмитра Добродомова, котрий переконав підприємців, які висловили йому підтримку на парламентських виборах, передати гроші не у виборчий фонд кандидата, а Центру забезпечення військових на закупівлю автомобіля для армії.

«Вартість спецтехніки становить 117 тис. грн – і вже найближчими днями її доправлять у зону АТО, на базу 24-ї механізованої бригади, якою опікуються волонтери Центру забезпечення військових від початку воєнних дій на сході», – додав Сергій Дзядик.

Сотник Майдану, боєць добровольчого батальйону «Дніпро-1» Володимир Парасюк, який є самовисуванцем у 122-му Яворівському виборчому окрузі, також відмовився від передвиборчої реклами на бігбордах. Адже жодна реклама, переконаний Парасюк, не замінить спілкування з людьми. Володимир Парасюк співпрацює із Центром забезпечення військових у питанні придбання ще одного спецавтомобіля для батальйону «Дніпро-1».

«За час проведення АТО ми вже багато автомобілів купували, і зараз потрібно будь-яку копійку витрачати на те, що рятує хлопцям життя, — завив Володимир Парасюк. – Я пам’ятаю, коли хлопці з 24-ї бригади виходили з Зеленопілля, ми подарували такий самий автомобіль. Не потрібно витрачати кошти на те, що не допоможе – на безглузді біг-борди. Якщо ти в себе на районі нічого не робив, якщо ти палець об палець не вдарив, не проявив себе жодним вчинком,  то бі ні біг бор і ніхто не поможе. Свідомістю людей змінилася. Тому я так само закликаю: люди, не тратьте гроші на дурниці, потратьте ліпше на армію. Якщо ми не будемо годувати свою армію, доведеться годувати – чужу!»

Представник 24-ї ОМБ Андрій, який повезе спецтехніку безпосередньо на передову розповів, цей реанімобіль подарований бригаді якраз вчасно. «Мади такий самий «Мерседес» — нас обстріляли, він тепер як решето, — каже Андрій. – Немає грошей навіть лобове скло поміняти».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *