Лихоманка Ебола може з’явитися і на Львівщині, — лікарі

Новини
admin

Епідеміологи не виключають, що на Львівщині може з’явитися лихоманка Ебола. Про це сьогодні, 20 серпня, на прес-конференції розповіла головний позаштатний епідеміолог Львівщини Наталя Тімко.

«Через те, що сьогодні кордони не закриті, через те, що люди, які зараз перебувають закордоном будуть повертатися назад в Україну, то відповідно є ймовірність, що в Україні і на Львівщині може проявитися лихоманка Ебола», – заявила Тімко.

Таку думку не заперечив і заступник начальника ГУ Держсанепідслужби у Львівській області Олег Когут.

«Ймовірність така звісно, що існує. Бо ми сьогодні бачимо, як ця лихоманка розростається», – цитує фахівця Вголос.

Довідка (Вікіпедія): Хвороба, яку спричинює вірус Ебола (гарячка Ебола, геморагічна гарячка Ебола, англ. Ebola fever, лат. febris Ebola) — гостра вірусна висококонтагіозна природно-осередкова хвороба, яка характеризується тяжким перебігом, високою летальністю, вираженою інтоксикацією, зневодненням, ураженням кровоносних судин багатьох органів з розвитком тяжкого геморагічного синдрому.

Вона входить до переліку хвороб, які здатні серйозно впливати на здоров’я населення і можуть швидко поширюватися в міжнародних масштабах. Крім того, гарячка Ебола увійшла до переліку подій, які можуть являти надзвичайну ситуацію в галузі охорони здоров’я та регулюються сучасними Міжнародними медико-санітарними правилами (ММСП) 2005 року.

Related Post