Львівська міськрада поскаржилася в прокуратуру на Винники

Новини
admin

Львівська міськрада звернулась в прокуратуру та Екологічну інспекцію щодо порушення природоохоронного законодавства Винниківською міськрадою.

Про це під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради 8 сепня повідомив в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Володимир Олійник, — пише zaxid.net.

Звернення стосуються проблем із каналізаційним колектором м. Винники. 

За словами Олійника, щоб зменшити неприємний запах в місті, колектор потрібно реставрувати, адже за роки, коли він був на балансі міста Винники, об’єкт фактично зруйновано. Чиновник зазначив, що про ситуацію з винниківським колектором повідомлено прокуратуру  та Державну екологічну інспекцію Львівської області.

«Листи стосуються проблем із каналізаційним колектором. Метою надсилання їх є вжиття відповідних заходів. До листів долучено всю документацію, що стосується передачі колектора Винниківській міській раді», – зазначив Володимир Олійник.

А разі якоїсь відповіді від органів у міській раді Львова ще не отримали.

Зазначимо, що під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради 25 липня, комітет відмовився приймати на баланс каналізаційний колектор м. Винники. Чиновники обґрунтували це тим, що об’єкт майже зруйновано і потребує значних коштів для відновлення. У Львівській міськраді вважають, що незадовільний стан колектора спричинений недбальством чиновників Винниківської міської ради. Як наслідок Львів вимагає від Винник повністю, або частково фінансувати реконструкцію каналізаційного колектора. Водночас незадовільний стан Винниківського каналізаційного колектора називають одним із чинників неприємного запаху у Львові.

Related Post