Перший збір, можна сказати, пройшов успішно, — Мирон Маркевич

У вівторок,1 липня, завершилися перші збори дніпропетровського «Дніпра», які проходили у Винниках.

Дніпропетровська команда у перший день липня в останньому спарингу першого збору перемогла у Стрию «Скалу» з рахунком 6:0 і у другій половині дня відбула до Дніпропетровська.

— Третій контрольний матч, третя розгромна перемога і жодного пропущеного гола …, — таким запитанням розпочалось інтерв’ю головного тренера після закінчення зборів на офіційному сайті ФК «Дніпро».

— Ми не ставили метою домогтися результату в цих матчах. По-перше, потрібно було згадати найкраще, що було в минулому сезоні, і на тлі недовідновлення зіграти контрольні матчі з обласними командами. Мені б хотілося, щоб хлопці те ж саме повторили через тиждень-два, коли будуть грати з більш серйозними суперниками.

— Вперше зіграв Матос. Як оціните його дії?

— Нічого. Ми на нього розраховуємо.

— Яке враження справили футболісти «Скали»?

— (Посміхаючись) Вони старалися. Звичайно, їм потрібно працювати над собою. А бажання у них було багато сьогодні.

— Якщо відійти від контрольних матчів, як оціните роботу команди на зборі?

— Загалом, що планували, ми зробили. Футболісти працювали із задоволенням, і мене це дуже тішить. Перший збір, можна сказати, пройшов успішно.

— Чи всі з тих, хто був на цьому зборі, поїдуть на наступний?

— У нас є ще два дні, і ми ще подумаємо над цим. Більшість, звичайно, поїде. Може бути, один-два гравці не поїдуть. Не буду поки говорити, хто саме — ще подумаємо.

— Чи будуть нові обличчя на другому зборі?

— Мені б хотілося, щоб хоча б один футболіст у нас з’явився. Поки ведемо переговори.

— На наступному зборі у вас дуже серйозні спаринг-партнери. Це говорить про те, що ви маєте намір далеко пройти в Лізі чемпіонів?

— Звичайно, на другому зборі будемо награвати склад на перші офіційні матчі. Не за горами і Ліга чемпіонів, тому все буде більш серйозно.

Фото:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *