Громадські активісти перенесли через кордон чергову партію бронежилетів (ФОТО)

Новини
admin

Сьогодні вночі громадські добровольці пішки занесли на територію Україну чергову партію військової амуніції. Про це повідомила прес-служба Самооборони Львіщини.

Операцію організували та провели активісти Самооборони Львівщини та Народного контролю. Залучили добровольців. Про успішне завершення операції повідомив керівник Самооборони Львівщини Валерій Веремчук, перебуваючи на українсько-польському кордоні. За словами Веремчука, засоби захисту добровольці переносили на собі – по одному бронежилету на людину. Адже європейські закони не дозволяють брати зі собою більше одного бронежилета.

Представники Самооборони проводять постійний пошук за кордоном та придбання військового спорядження для українських вояків. Останню партію бронежилетів відшукали на складах у Німеччині.

Амуніцію закупили через Центр забезпечення армії, який координує збір і розподіл допомоги українським військовикам та є спільною ініціативою Комітету Майдану Львівщини та Самооборони, та у співпраці з Центром Військового Капеланства. З цього тижня у Центрі забезпечення запрацює відкрита і детальна онлайн-звітність щодо того, куди і скільки коштів було скеровано, скільки і чого було закуплено. Інформація міститиметься на офіційному сайті Народної Самооборони (samooborona.org) та у відповідній сторінці на Facebook. Центр забезпечення при Самообороні Львівщини постійно збирає інформацію, які військові частини і чого найбільше потребують, співпрацює з меценатами. Цю інформацію також постійно оновлюватимуть на відкритій онлайн-сторінці. «Підключаємо до цієї справи підприємців, усіх, хто має таку волю і можливість допомогти нашим військовослужбовцям, які перебувають або їдуть у зону АТО, — розповідає Валерій Веремчук. – На жаль, бронежилети та інша амуніція постійно дорожчають».

Раніше військове спорядження та засоби захисту, зокрема, бронежилети, шоломи, нічні приціли активісти Самооборони спільно жертводавцями подарували військовим частинам на Львівщині, а також спецбатальйону «Львів», чиї бійці відправилися служити у зону конфлікту.

Related Post