«Дніпро» прибув на збір у Винники (ОНОВЛЕНО+ВІДЕО)

Новини
admin

Відправившись з Дніпропетровська, як і було заплановано, рівно в 13:30, делегація «Дніпра» через півтори години приземлилася в аеропорту Львова.

За час польоту літак пару раз побував в зоні легкої турбулентності, але це жодним чином не відволікало пасажирів від звичних занять: ігор у карти, перегляду фільмів і просто відпочинку, повідомляє офіційний сайт дніпропетровської команди. Тренери в цей час працювали з електронними методичними матеріалами, готуючись до майбутніх тренувань.

Оперативно отримавши багаж і роздавши автографи зустрічаючим уболівальникам, команда відправилась у Винники. Саме тут, у рідному місті головного тренера Мирона Маркевича, вона проведе найближчу дюжину днів. Домом «Дніпра» буде готель «Святослав», а робочим місцем — комплекс полів стадіону ім. Богдана Маркевича.

Вже сьогодні ввечері відбулось і перше тренування дніпропетровців на зборі у Винниках, яке носило втягуючий характер. Перед початком заняття Мирон Маркевич привітав підопічних з досягненням попереднього сезону. Разом з тим він зазначив, що це — вихід на новий рівень, і команду чекають суперники вище рівнем, ніж у Лізі Європи.

Заняття розпочалося з пробіжки, після якої відбувся поділ між воротарями і польовими гравцями. Перші вирушили працювати з Валерієм Городовим, а другі виконали комплекс гімнастичних вправ під керівництвом Павла Сіренка. Потім пішли кілька вправ з м’ячами, які вимагали кмітливості і вміння швидко орієнтуватися в ситуації і приймати рішення.

За заняттям дніпрян спостерігали чимало глядачів. Серед них був і телеведучий Ігор Циганик, який тепло поспілкувався з багатьма знайомими футболістами і тренерами.

Основну ж частину спостерігачів склали вихованці місцевої футбольної школи. Вони з захопленням дивилися за кожною дією гравців «Дніпра» та з великою цікавістю розглядали залишену у бровки екіпіровку. Зрозуміло, після закінчення тренування хлопці оточили футболістів, збираючи автографи і фотографуючись — спілкування вийшло дуже позитивним. А найбільше дитячої уваги припало на частку Євгена Коноплянки.

Більше фото зі зборів «Дніпра» у Винниках можна перглянути у фотогалереї тут

Повернувшись в готель, команда, зрозуміло, розташувалася біля телеекранів дивитися матчі чемпіонату світу, а з завтрашнього дня «Дніпро» переходить на режим дворазових тренувань.

Related Post