Завтра у Львові стартує тур до 20-річчя «Океану Ельзи» (ВІДЕО)

Новини
admin

Найвідомішій групі України виповнюється 20 років. «Океан Ельзи» відзначать 20-річчя у Донецьку, Києві, Дніпропетровську, Львові, Харкові та Одесі.

Зважаючи на вагомий привід, музиканти вирішили вперше відзначити свій День народження та запросити глядачів на серію грандіозних концертів, які відбудуться у шести містах країни на найбільших майданчиках.

Тур розпочнеться у Львові (31.05, стадіон «Арена-Львів»), а згодом концерти відбудуться у Дніпропетровську (7.06, стадіон «Метеор»), Харкові (14.06, стадіон «Металіст»), Києві (21.06, НСК «Олімпійський») та фінальний концерт в Одесі (28.06, стадіон «Чорноморець»).

Цікаво, що участь у київському концерті 21 червня візьмуть музиканти першого складу групи – Павло Гудімов, Юрій Хусточка та Дмитро Шуров. Також варто очікувати на виступ спеціального гостя, ім’я якого поки не розголошується, проте відомо, що з групою його пов’язують давні дружні стосунки.

У ці непрості часи нам вкрай важливо бути разом. Ми б хотіли, аби творчі свята з нагоди 20-ліття групи стали своєрідним підсумком не тільки для нас, а й для покоління, яке виросло за ці два десятки років,
— каже лідер «Океану Ельзи» Святослав Вакарчук.

До речі, тур мав розпочатися із Донецька. Проте, у зв’язку з пожежею на льодовій арені «Дружба», організатори концертів «Океан Ельзи — 20 років разом» повідомили про скасування виступів 25-26 червня та перенесення події на невизначений термін.

Джерело:

Related Post