Футболісти будуть задоволені призначенням Маркевича? — Федецький

Новини
admin

Артем Федецький прокоментував на ua-football.com можливе призначення Мирона Маркевича головним тренером Дніпра.<

— Результати Мирона Богдановича в «Металісті» говорять самі за себе. Результати у збірній — теж, хоча його робота там і не була тривалою. Під його керівництвом я дебютував у національній команді. У його кваліфікації ніхто не сумнівається.

— Тобто ви були б раді його призначенню?

— Так багато були б задоволені. Він хороший тренер. Шкода, що Хуанде Рамос, з яким дуже комфортно працювалося, покинув клуб. Але тут від футболістів мало що залежало. Якщо прийде Мирон Богданович, це теж хороший варіант — і для нього, і для клубу. Теж сучасний тренер, з європейськими поглядами на футбол.

Звичайно, у кожного фахівця своє бачення. Але, як і Рамос, Маркевич сповідує атакуючий футбол, футбол-видовище, з великою кількістю голів. Це ми бачили по «Металісту». Так що стиль гри при ньому кардинально не зміниться.

Буде цікава співпраця, якщо сторони вдарять по руках. Згадуючи збірну, зазначу, що Маркевич працює в прямому контакті з гравцями. Як і Рамос. Індивідуальні бесіди, поради, настрій. У цьому плані Мирон Богданович теж відкрита людина.

Не думаю, що фани приймуть його з неприязню. Так, були конфліктні ситуації, коли грали «Дніпро» і «Металіст». Так, він очолював одного з головни , у футбольному плані, ворогів «Дніпра». Але це життя. Він віддавав всього себе «Металісту», зробив дуже багато для нього. І міг би ще зробити. Але зараз у нього варіант з » Дніпром». Думаю, він і «Дніпру » віддасть максимум сил. До того ж, за останній, важкий для України час фани об’єдналися. Жорстоких зіткнень, образ вже немає».

— Чи вийдете з Маркевичем у груповий турнір ЛЧ?

— Все покаже поле. Як ми зіграємо, як виконаємо установку. У мене був досвід з «Карпатами», коли ми потрапили на «Галатасарай». Нас теж ніхто не бачив у груповому турнірі. Але хоч ми жодного разу турок і не обіграли, в основну сітку пройшли. Все в наших руках. Зараз потрібно добре відпочити, перш за все, морально. А потім з новими силами, зі свіжою головою — в бій».

Related Post