Польща спростила візовий режим для українців

Польща ухвалила рішення про спрощення візового режиму для туристів із України. Як повідомляє zaxid.net, така домовленість була досягнута у Львові під час українсько-польських консультацій з консульсько-правових питань.

Згідно з інформацією відомства, з 15 травня цього року громадяни України, які вже мали короткострокові туристичні візи, зможуть отримати однорічну багаторазову візу, а громадяни, які звертаються за шенгенською візою вперше, отримуватимуть піврічну дворазову візу.

Також Польща прийняла рішення щодо максимального спрощення видачі віз особам, переселеним з території країни та їхнім нащадкам. 
Зазначені особи можуть клопотати про отримання дворічних віз (в разі відсутності візової історії) та п’ятирічних віз (в разі її наявності) разом з супроводжуючою особою/опікуном/родичем.

Окім того, остаточно узгоджений текст проекту угоди про правила місцевого прикордонного руху.

Проектом угоди також передбачено:

• встановлення 90-денного терміну перебування в межах прикордонної зони з дати кожного в’їзду;
скасування плати за оформлення дозволів на перетин кордону для громадян України вдруге та наступні рази;

• вилучення з переліку вимог для громадян України під час перетину кордону в рамках прикордонного руху наявності страхового полісу;

• внесення до переліку додаткових населених пунктів, що входять в межі 30-ти кілометрової зони, які не були включені до переліку раніше.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *