Винниківчани-чорнобильці взяли участь у панахиді до 28-річниці аварії на ЧАЕС

26 квітня біля біля пам’ятного знака «Героям і жертвам Чорнобиля» у Львові відбулася поминальна панахида з нагоди 28-ї річниці катастрофи на ЧАЕС. Участь у панахиді взяли і винниківчани.

Представники влади, громадськості, чорнобильці, учнівська молодь, священики помолилися, поклали квіти до пам’ятного знака та хвилиною мовчання віддали данину пам’яті тим, хто пішов із життя, приборкуючи атомне полум’я. Також 26 квітня о 20.00 годині на Львівщині відбулася спільна акція «Запали свічку пам’яті», під час якої мешканці поставили на підвіконнях запалені свічки та помолитися за душі загиблих Героїв Чорнобиля.

«Винниківчани також приїхали на загальний молебень, – розповідає спеціаліст відділу юридичного забезпечення та соціальної роботи Винниківської міської ради Іванна Іванчук. – У нашому місті є близько двадцяти осіб-чорнобильців, серед них – інваліди-ліквідатори аварії, діти-інваліди, які мають статус потерпілих від аварії на ЧАЕС.

Багато питань щодо чорнобильців залишаються невирішеними на рівні держави (забезпечення житлом, ліками, виконання закону про статус і соціальний захист постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи» та інші).

Чорнобильці — справжні герої нашого часу. Потрібно втілювати цей патріотизм в майбутні покоління, передавати дітям силу волі та духу, навчати їх, як пройти гідно свій життєвий шлях. Тож це правильно, коли ми вшановуємо тих, хто своїм життям і здоров’ям врятували нас від великої трагедії».

Джерело: https://www.facebook.com/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *