Мешканці будинку у Винниках живуть без світла води та газу (ВІДЕО)

Багатоповерхівки на вулиці Винна Гора у Винниках, зведені декілька років тому, ще й досі отримують світло з будівельного майданчика.

А тому електроенергію у них час до часу вимикають. Попередили людей і цього разу: цієї неділі, на саму Паску, світла знову не буде.

У цьому будинку немає не лише світла, а й води та газу. Та пані Наталя у придбану тут квартиру заселитися була змушена ще минулої осені. Бо іншого житла не має.

Будинок мали здати ще чотири роки тому. Та зараз навіть єдину зручність у помешканні — світло — забудовник час до часу вимикає. Так само, як і у всіх помешканнях.

Електромережі на Винній Горі забудовник не здав в експлуатацію обленерго. Тому світло на будинки подають з будівельного майданчика.

Дроти висять — бо не було грошей на кабелювання — пояснюють забудовники. Тому і за світло половину оплати беруть із мешканців. Та ще й за промисловим тарифом. А от кабелі на Винній Горі нарешті обіцяють закопати.

За прокладання кабелів забудовник вирішив частково розрахуватись квартирами.

Тож відімкнення світла людям обіцяють припинити.

Та окрім світла людям ще й через якість новобудов уривається терпець. Компанія ж виправдовує усе боргами: мовляв, паїв за квартири не добрали на півмільйона гривень. А от як із світлом на Винній Горі буде на Великдень — досі невідомо.

Джерело:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *