Прокуратура не виявила криміналу в діях міліції при затриманні Олега Панаса

Жодних звернень від львівського фотографа Олега Панаса з приводу його затримання 8 грудня 2013 року у Львові працівниками ГУ МВС України у Львівській області та нанесення йому тілесних ушкоджень, до органів прокуратури області, у тому числі до прокуратури Галицького району Львова, не надходило.

Про це 12 лютого повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Як зазначається у повідомленні, упродовж грудня 2013 року-січня 2014 року до прокуратури області з цих обставин неодноразово звертався депутат Львівської облради Олександр Ганущин. За результатами розгляду вказаних звернень авторові надавалися вичерпні відповіді чи роз’яснення.

Зокрема, на звернення Ганущина О.О. від 22.01.2014 з долученою до нього заявою Панаса О.І. від 15.01.2014 (на ім’я останнього) щодо неправомірних дій працівників органів внутрішніх справ під час його затримання 08.12.2013, депутату повідомлено, що заяву Панаса О.І., відповідно до вимог кримінального процесуального законодавства направлено до прокуратури Галицького району Львова для розгляду та прийняття рішення. За результатами її розгляду прокуратурою Галицького району Львова Панасу О.І. дано відповідь про відсутність підстав для внесення викладених у заяві відомостей до ЄРДР, оскільки за результатами проведеного службового розслідування не встановлено порушень в діях відповідних працівників органів внутрішніх справ та роз’яснено йому порядок оскарження прийнятого рішення.

Як запевняють у прокуратурі, особисте звернення Панаса О.І. про внесення відомостей до ЄРДР за фактом його затримання працівниками міліції до органів прокуратури не надходило.

Інформація депутата обласної ради О. Ганущина з цього приводу не відповідає дійсності

Як повідомляє zik.ua, від прокурора Львівщини вимагають покарати тих, хто затримував Панаса. Деталі свого затримання працівниками міліції Олег Панас детально описав у зверненні до депутат Львівської облради Олександра Ганущина,

Депутат звернувся до Прокурора Львівської області Олега Василенка встановити посадових осіб правоохоронних органів, які здійснювали затримання та перевезення Панаса зі Львова до Києва, провести перевірку дотримання законності при виконанні службових обов’язків працівниками міліції та притягнути їх до відповідальності.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *