Історико-краєзнавчий музей запрошує на черговий екоярмарок

Новини
admin

З метою відновлення давніх українських традицій проведення ярмарків, 1 грудня 2013 р. на території Історико-краєзнавчого музею у Винниках відбудеться екоярмарок, на якому можна буде придбати справжні домашні продукти: молоко, сир, масло, м’ясні вироби, овочі та фрукти, мед, солодощі тощо.

Різноманітні сирні вироби (бринзу, вурду, будз, сирні коники) представлятимуть майстри традиційного українського сироваріння із Хуста, Космача, Золочівського району. Власники фермерського господарства «Шеврет» із Мостиського району запропонують сири (кроттен, бюш, томет, фету, сігалон), виготовлені за традиційною французькою технологією, а представники товариства «Жива земля» — молочні продукти за швейцарськими рецептами.

На ярмарку ви зможете придбати «солодку» продукцію пасічників та екологічні солодощі від магазину правильного харчування «Смак життя».

Адміністрація Історико-краєзнавчого музею м. Винники запрошує винниківчан та гостей міста у виставковий зал оглянути нові виставки.

Цікавим доповненням до програми ярмарку буде приготування давніх українських страв та їх дегустація, а також із 15 до 17 год. музичний дарунок гурту «Дриг» (солісти Ярослав Забурко і Марічка Сокалюк).

Дивіться також: Відео-анонс ярмарків у Винниках

Related Post