«Рух» — володар Суперкубка Львівської області!

Сьогодні в Червонограді у фінальному матчі Суперкубка Львівської області чемпіон Прем’єр-ліги «Рух» здобув перемогу над володарем кубка Львівщини місцевим «Шахтарем» з рахунком 2:1.

Матч проходив, в основному, у рівній боротьбі, нагоди для взяття воріт мали, як господарі, так і гості, але виниківські футболісти всеж-таки схилили шальки терезів на свою сторону.

Доля фінального матчу вирішилася у першому таймі. Дублем відзначився кращий бомбардир «Руху» Олег Шептицький, а гості відповіли результативним ударом з одинадцятиметрової позначки. У другому таймі голів забито не було, і матч закінчився перемогою винниківчан.

Команда Романа Гданського закінчила сезон на мажорній ноті, до золотих медалей чемпіонату винниківчани додали Суперкубок Львівської області!

Нагадаємо, що в неділю, 17 листопада, в КЦ «Дозвілля» відбудеться вшанування чемпіонів Львівщини по футболу футбольного клубу «Рух» Винники.

«Рух» Винники — «Шахтар» Червоноград 2:1

Голи: Шептицький Олег (3,6) — Райша (26-пен.)

Арбiтр: Юрiй Можаровський

Асистенти арбiтра: Андрiй Смольський, Володимир Лозинський.

Резервний арбiтр: Андрiй Чулик

«Рух»: Шульган, Гусаковський, Бойко Р., Iванський, Дикий, Костик, Сергеев (Манорик,90+1), Деревльов (Яценкiв 46), Баглай (Дмитрух,68), Козловський С. (Макар,32, Романiв,86), Шептицький О.

«Шахтар»: Щур, Iльчишин, Сидорко, Брунець, Васюта, Войтович (Вергун,89), Свiнцицький, Райша, Покладок (Данилюк В.,46), Паськiв (Кондюх,67), Михальчук Ю. (Iванець,84).
Попередження: Костик (41).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *