Польські режисери знімуть фільм про Квітку Цісик

Новини
admin

Знамениті польські режисери працюватимуть над стрічкою про життя та творчість Квітки Цісик.

Про це сьогодні у Львові під час прес-конференції повідомив польський режисер та оператор Яцек Гжеляк.

«Квітка Цісик є постаттю світового рівня. Вона робила інтернаціональну справу. Ми хочемо аби пам’ять про неї не блякла, а натомість все більше і більше людей дізнавались про неї у світі», – розповів меценат, директор Центру УМКС у Львові Роман Грицевич.

За його словами, до створення стрічки залучено одну з найкращих шкіл режисури – польську. «Польські фільми зараз на дуже високому рівні у світі», – додав Грицевич.

«Постать про яку ми говоримо є особлива, партикулярна і надзвичайно цікава. Тому ми працюватимемо в кількох етапах над створеннями цього фільму. Стрічка створюватиметься в документальному, художньому та анімованому пласті», – розповів польський режисер, оператор Яцек Гжеляк.

«Ми вирішили працювати в цій формі поєднання трьох жанрів, оскільки вона зараз є новою віхою в кінематографії і особливо цікавою», – зазначив асистент університету Марії Склодовської Кюрі у Любліні з міжнародних питань Данило Тканко.

Яцик Гжеляк розпоів, що компілятивна форма стрічки вимагає, аби над фільмом працювали два режисери. Один режисер займатиметься анімованим продуктом, другий займатиметься документально художнім фільмом.

Режисером з анімації буде Єжи Кучер, документальної та художньої частини – Мірослав Гроновський.

Як повідомляє Вголос, зйомки фільму планують розпочати наступного року.
  

 

Related Post