Звітуйтесь електронкою – це доступно і швидко

Новини
admin

Електронна форма звітування є дуже зручною і свідчить про сучасний рівень взаємодії з податковими органами.

Про це повідомляє ДПІ у Личаківському районі.

Насамперед, це гарантія автоматичної перевірки підготовлених документів на наявність арифметичних помилок та описок.

Ще одним важливим чинником є економія робочого часу платників податків, а також їхніх коштів на придбання бланків звітних документів (немає необхідності відвідувати державну податкову інспекцію, купувати бланки звітності).

Також важливим є те, що можна значно заощадити час відправивши декларацію в електронному вигляді за допомогою спеціальних програм та передати через мережу Інтернет до податкового органу.

З запровадженням цього сервісу можливе оперативне оновлення форматів надання документів в електронному вигляді по телекомунікаційних каналах зв’язку а такаж конфіденційність інформації та оперативність її обробки у податковому органі.

ДПІ у Личаківському районі нагадує:
 
Щоб виготовити посилені сертифікати ключа електронного цифрового підпису, необхідно звернутися в Центр обслуговування платників податків м.Львова за адресою: 79003, м.Львів, вул.Стрийська, 35, каб.136, тел. (032) 297-39-85, (032) 297-39-89. Перелік документів, необхідних для отримання посиленого сертифікату ключа, та всю інформацію щодо діяльності АЦСК розміщено на офіційному сайті Акредитованого Центру сертифікації ключів www.cskidd.gov.ua. Для уникнення черг, ведеться попередній запис платників на зручний для них час.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю
ДПІ у Личаківському районі м.Львова
Львівської області ДПС
Вик. Солук В.Д. тел.297-37-09
E-mail:
tikanis@ukr.net

Related Post