В будинку № 2а на Кільцевій встановлять індивідуальні лічильники електроенергії

Новини
admin

Мешканці будинку на Кільцевій, 2а незабаром платитимуть за спожиту електроенергію тільки за себе, а не «ще й за того хлопця»…

Розпочалися вже давно заплановані роботи з обладнання квартир у будинку на вул.Кільцевій, 2а у Винниках індивідуальними електролічильниками (Винниківська міська рада цьогоріч передбачила значні кошти для втілення згаданого проекту).

Усі роботи виконує спеціалізоване підприємство, яке має для цього всі дозвільні документи та фахових працівників.

«Коли б мешканці будинку вчасно оплачували кошти за спожиту енергію, то й електрики б швидше виконали всі роботи, — коментує цю інформацію начальник МКП «Добробут» Олег Горінь. – Адже станом на сьогоднішній день загалом мешканці Кільцевої, 2а винні 17 тисяч гривень за світло. Я особисто не можу дочекатися того моменту, коли всі власники квартир — мешканці цього будинку — стануть повноправними абонентами «Львівобленерго» і самостійно розплачуватимуться з цим підприємством».

Нагадаємо, проблема тягнеться не один рік, адже в попередні роки нікому не було діла до мешканців цих будинків. Серед власників квартир згаданого будинку, які через давні технічні причини ділили вартість за спожиту електроенергію порівну, неодноразово виникали суперечки й скандали. Доходило й до пікетів, протестів, перекриття вулиць.
Однак із приходом до керівництва містом Сергія Уварова, цим питанням активно зайнялись виконавчі органи. Останніми роками виготовлялась технічна документація, після отримання усіх документів нарешті розпочато роботи, про що повідомив мешканців міський голова на останній зустрічі.

Прес-служба Винниківської міської ради

Related Post