«Рух» здобуває сьому перемогу поспіль в чемпіонаті Львівщини

Новини
admin

В неділю, 9 травня, на стадіоні ім. Богдана Маркевича відбувся матч 7 туру Чемпіонату Львівщини по футболу. Винниківський «Рух» приймав команду «Карпати-ДДПУ» Доброгостів/Дрогобич.

У першому таймі зустрічі винниківчани прогнозовано заволоділи ініціативою, хоча гості вміло оборонялись і відповідали своїми контрвипадами. Заволодівши центром поля, рухівцям ніяк не вдавалося довести до завершального удару свої комбінації.

Найгостріший момент у першому таймі виник після признначення штрафного удару в сторону воріт гостей. Капітан «Руху» Богдан Костик чудово виконав цей шрафний, але гостей врятувала хрестовина воріт.

На прикінці тайму також могли відзначитися і гості. Після конроатаки нападаючий «Карпат», вийшовши на побачення з Шевчуком, не влучив у рамку.

Перший тайм так і закінчився нульовою нічиєю.

З початку другого тайму винниківчани ще більше почали нагнітати напругу біля воріт гостей. Ігрова перевага стала вже більш відчутною, яка і принесла сьому перемогу поспіль у чемпіонаті Львівщини. Спочатку Костянтин Деревльов дальнім ударом заставив капітулювати воротаря гостей, а другий гол майже з лінії штрафної площадки провів Володимир Макар (на фото). 2:0, з таким рахунком і закінчився матч. «Рух» йде без втрат і очолює турнірну таблицю чемпіонату.

Наступний матч в чемпіонаті Львівщини наступної неділі «Рух» проведе у гостях з ФК «Самбір», а ще через тиждень у неділю, 23 червня, у Винниках відбудеться принциповий матч між затятими суперниками «Рух» Винники — «Карпати» Кам’янка — Бузька.

12 червня, у середу, в рамках Чемпіонату України серед аматорів «Рух» на стадіоні ім. Богдана маркевича приймає «Буковину-2» з Чернівців. Початок матчу о 18.00.

Related Post