У Львові священик-екзорцист виганяв злих духів з одержимих (ВІДЕО)

Екзорцист із Севастополя Ян Білецький у Львові приймав вірян у Храмі Всіх Святих Українського Народу протягом 13-14 грудня.

Ян Білецький виганяє з одержимих злих духів. До міста священик приїхав лише на два дні, тож аби отримати від духівника благословення, вірянам доводилося вистоювати в чергах не одну годину. Люди, які відвідують цю церкву, кажуть, що стільки львів’ян тут не буває навіть під час святкових богослужінь.

«Дуже цікаво послухати про те, що мало знаєш», – цитує відвідувача церкви zik.ua.

«Я волаю: священики-екзорцисти в нас повинні бути», – зазначила інша львів’янка.

Під час богослужіння жінці потрібна була допомога. Отець завів її у захрестя. Інші відвідувачі не змогли побачити, як пройшов сам акт вигнання злих духів.

Розпізнати одержимих від психічнохворих Ян Білецький може за поведінкою та по очах.

«Сатана знає всі мови. Тому я інколи до бабусі звертаюся по латині. Якщо відповіла мені правильно, тією ж мовою, значить це не вона сказала», – розповів Ян Білецький.

За словами екзорциста, одужати людина може не відразу. Іноді потрібно провести кілька сеансів. Втім, найголовніше – це віра і бажання зцілитися.

Психотерапевт Сергій Рослюк зауважив, що сама процедура екзорцизму є достатньо стресовою, тому може вплинути і на людей, які насправді не є одержимими.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *