У Львові покажуть чудотворну ікону Матері Божої (ВІДЕО)

Новини
admin

5-6 листопада у Львові всі охочі зможуть побачити чудотворну ікону Матері Божої «Всіх скорбящих радість» в храмі Різдва св. Івана Хрестителя на вул. Л. Кобилиці, 31.

Адміністратор храму Різдва св. Івана Хрестителя о. Іван Коломієць розповів, що ікону передали із храму Святих рівноапостольських Володимира і Ольги, яку туди принесли родичі однією жінки, яку хоронив отець тієї церкви. Ця ікона, на думку отця, який за освітою є істориком, зроблена у XVII столітті.

 «Ікона була в жалюгідному стані, коли я її побачив», — розповів він. За словами о. Івана Коломійця,  реставрація коштувала 800 доларів. Гроші зібрали парафіяни храму Різдва св. Івана Хрестителя.

Також отець розповів про факт зцілення. «Одна жінка робила проект дзвіниці і не взяла за це гроші. Казала, що не може завагітніти. Я порадив помолитися біля ікони. Півтори місяці назад вона прийшла і розповіла, що завагітніла в 40 років, хоча ставили діагноз безпліддя. Їй приснився св. Андрій, який сказав, що її молитви почуті», — розповів отець. Він зазначив, що таких випадків може бути значно більше. За його словами, цілком імовірно, що біля цієї ікони колись було «звершене чудо» і в знак подяки прикрасили її.

О. Іван Коломієць розповів, що ікону вшановуватимуть саме 6 листопада тому, що цього дня 1686 року у Москві відбулося зцілення сестри патріарха Йоакима після молитви до ікони «Всіх скорбящих радість».

Крім цього, ікону львів’яни зможуть побачити 22 грудня, 8 січня та 6-7 липня. Священик зазначив, що про охорону ікони подбали.

«Я написав два листи владиці Ігорю Возьняку. Він відповів, якщо люди будуть отримувати певні ласки, то будемо збирати матеріали, щоб ікону офіційно визнали чудотворною», — цитує о. Івана zaxid.net.

 
Відеоновини сайту Винники Plus можна перегляну тут


Related Post