Дебют першого українського фільму жахів відбудеться наприкінці січня (ВІДЕО)

Новини
admin

Роботу над першим українським фільмом жахів у форматі 3D під назвою «Синевир» уже завершують. Обіцяють, що стрічка вийде у прокаті у кінці січня. Таку інформацію озвучив режисер фільму Олександр Альошечкін.

Розповів він і про сюжет фільму. Так, за словами Альошечкіна, у фільмі розповідається про компанію молодих людей, яка вирішила провести ніч на берегах озера Синевир.

Однак з настанням сутінків над мальовничими берегами нависає якийсь містичний дух, а з темряви починає доноситися загадкове виття. Ніхто з туристів не здогадується, що в цих місцях водиться містичний монстр Песиголовець, що заманює своїх жертв до лісу, з якого ще ніхто не повернувся живим і неушкодженим.

«Ми перенесли дію картини на кінець 70-х ХХ століття, щоб створити особливу атмосферу того часу — машини, пісні, одяг… І взаємини між людьми: те, що було тоді, сьогодні вже не зустрінеш. Також хотілося відійти від злощасних мобільних телефонів, які з’являються практично в кожній сучасній стрічці, і як тільки починаються якісь жахи, то обов’язково пропадає зв’язок. Це наївно…», — цитує режисера Експрес.

 
Відеоновини сайту Винники Plus можна перегляну тут

Related Post