Завтра відбудеться чергова сесія Винниківської міської ради

Новини
admin

У четвер, 31 травня, відбудеться чергова сесія Винниківської міської ради VI демократичного скликання. Серед найважливіших питань, які розглядатимуть на засіданні депутати ВМР – формування виконавчого комітету Винниківської міської ради, присвоєння назви однієї з вулиць нашого міста ім’ям Героя України, почесного мешканця Винник Бориса Возницького.

Про це повідомила прес-служба Винниківської міської ради.

Міські обранці також розглядатимуть питання щодо укладання контракту з інвестором на будівництво в м.Винники очисних споруд водопровідної та каналізаційної системи. Окрім того, депутати заслухають інформацію винниківських міліціонерів щодо охорони громадського порядку, боротьби зі злочинністю і заходів щодо зміцнення охорони правопорядку на міста (доповідатиме в.о.начальника Винниківського відділення міліції Маркіян Нижник).

Депутати розглядатимуть зміни до загального фонду бюджету м.Винники та затвердять звіт про виконання бюджету м.Винники за загальним і спеціальним фондами за перший квартал цього року.

Після надання згоди на прийняття у власність територіальної громади Винник житлових будинків, затвердження звіту про оцінку майна нежитлових приміщень обранці внесуть зміни до Правил розміщення зовнішньої реклами.

Традиційно у порядку денному сесійного засідання передбачено розгляд, так званих, людських питань, зокрема, щодо надання дозволів на розробку проекту землеустрою у власність, на виготовлення й затвердження технічних документацій; надання згоди на підготовку проектів відведення по зміні цільового призначення та відведення земельної ділянки у власність.

Related Post