Герман впевнена, що невдовзі Табачника замінять на патріота

«Я доб’юся того, що на чолі освіти буде стояти людина відповідальна, яка розуміє ідею української освіти, яка є патріотом своєї держави».

Про це в ефірі 5 каналу в ток-шоу «РесПубліка» з Анною Безулик» заявила радник Президента України, керівник Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Адміністрації Президента України Ганна Герман, – інформує пресс-служба каналу.

Говорячи про міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника, Ганна Герман, зокрема, зазначила: «Я не хотіла Табачнику дати нічого зробити. І я думаю, що врешті-решт я доб’юся того, що в країні буде реформа освіти і на чолі освіти буде стояти людина відповідальна, яка розуміє ідею української освіти, яка є патріотом своєї держави.

Я думаю, що це станеться невдовзі. Днями ми приймемо нову стратегію гуманітарної політики України, і я вірю, що в ній не буде місця україножерам».

Джерело: zik.ua


 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв. У разі передруку матеріалів посилання на «Винники Plus» обов’язкове.

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebook контакті та в Однокласниках

Читайте також:


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *