Магазин Comfy стане найбільшим у Львові по продажу техніки

Colliers International оголосив про укладення першого попереднього договору оренди в торгово-розважальному центрі «Форум Львів» з супермаркетом електроніки та побутової техніки Comfy.

Магазин Comfy забере 3060 м.кв. на другому рівні ТРЦ. Це буде найбільший магазин електроніки та побутової техніки в центрі Львова, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

На сьогоднішній день мережа Comfy представлена ​​78-ма сучасними магазинами в 37-ми містах України.

Трирівневий торгово-розважальний центр «Форум Львів» загальною площею 60 000 м.кв. (GLA 36000 м.кв.) буде розташована в центральній частині міста на ділянці розміром 2,25 га, в безпосередній близькості від центральної площі міста. На першому та другому рівні ТРЦ будуть представлені більше 100 магазинів торгової галереї, а на третьому рівні — розважальний центр з кінотеатром і великим ресторанним двориком. Проектом також передбачено паркінг на 650 місць.

Відкриття ТРЦ «Форум Львів» заплановано на третій-четвертий квартал 2013 Девелопером проекту є Multi Development. Компанія Colliers International виступає cо-ексклюзивним консультантом по здачі в оренду проекту.

Джерело: biz.liga.net / newsmarket.com.ua


 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв. У разі передруку матеріалів посилання на «Винники Plus» обов’язкове.

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebook контакті та в Однокласниках

Читайте також:


  

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *