Маршрути з Винник відкорегують (ВІДЕО)

Відповідно до звернень мешканців Львова, деякі маршрути нової транспортної мережі скорегують. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив начальник управління транспорту Львівської міської ради Микола Жук.

«В частині певних сполучень, яких не було, і де є потреба, де є велика кількість звернень, коректування відбуваються. Багато звернень було про продовження маршрутів до центру. Тому я розумію, що львів’яни не готові їздити в різні точки, вони хочуть їздити в центр», — зазначив начальник управління транспорту Львівської міської ради Микола Жук.

Він повідомив, що будуть скоректовані певні об’їзди центральної частини, щоб зменшити час курсування автобусів, в деяких маршрутах кінцеві зупинки наближать до центру, пише zaxid.net.

«Частково забезпечений район Нового Львова, який не мав сполучення з центром. Маршрути з Винник коректуються до пл. Митної по вул. Винниченка з розворотом на вул. Лисенка. Є скоректовані маршрути по пр. Чорновола, які будуть частково дублювати тролейбус, бо тролейбусний маршрут є заповнений, хоч працює з малим інтервалом руху. Враховані інші напрямки, стосовно яких були звернення громадян», — повідомив Микола Жук.

Джерело: zaxid.net, фото: vinnikiplus.in.ua

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebook контакті та в Однокласниках

Читайте також:


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *