Головним тренером ФК «Львів» може стати Володимир Журавчак

Новини
admin

З весни керувати діями футболістів ФК «Львів» скоріш за все буде Володимир Журавчак, повідомляє Фан-сайт ФК «Львів», посилаючись на достовірні джерела.

Володимир Олексович вже три матчі поспіль слідкує за діями львівських футболістів на стадіоні, приглядається до команди.

Проте, з весни слід очікувати на чергові кардинальні зміни у складі команди, оскільки з теперішнім складом новий тренер не бачить перспективи збереження прописки команди у першій лізі.

Основний спонсор «Львова” Григорій Козловський також відвідує три останні матчі синьо-золотих левів. Його син грає за основу команди. Григорій Козловський є власником ресторанного комплексу «Святослав» у Винниках, «Гранд Готелю” у Львові.

Володимир Олексович Журавчак (* 3 травня 1957, Східниця, Львівська область) — радянський футболіст, український футбольний тренер. Захисник, грав, зокрема за «Торпедо» (Луцьк), «Металіст» (Харків), «Кубань» (Краснодар) і СКА «Карпати» (Львів). Майстер спорту СРСР (з 1984 року). Працював тренером у командах «Карпати» (Кам’янка-Бузька), «Газовик» (Комарно), ФК «Львів», «Волинь» (Луцьк), «Карпати» (Львів), «Вента» (Кулдіга, Латвія).

Джерело: lvivfc.com.ua

Більше про новини спорту можна дізнатися тут.

Related Post