З Іспанії з трофеєм (ФОТО)

Новини
admin

Перемогою завершився виступ гравців винниківського «Руху» на турнірі в Іспанії.

Винниківський «Рух» — переможець юнацького турніру по футболу у Барселоні

У серці Каталонії – прекрасній Барселоні – нещодавно відбувся представницький міжнародний футбольний турнір, у якому виступають гравці віком до 20 років.

Серед його учасників удруге поспіль були й молоді футболісти винниківського «Руху». Нагадаємо читачам, що минуло річ наші земляки привезли з Піренеїв чудовий Кубок Барселони за перемогу в цьому турнірі. Й цьогоріч рухівці виступили не менш вдало. Це особливо приємно після декількох поразок поспіль нашої команди в Прем‘єр-лізі Львівщини.

Отож, в Іспанії винниківчани першу гру провели проти команди з Росії й були сильнішими – 4 : 0. Далі нашими суперниками тричі були колективи з Німеччини. Два поєдинки «Рух» виграв із однаковим рахунком – 2 : 0, а третій – 1 : 0. Ще одна гра з командою з Данії завершилася нульовою нічиєю. І саме з цим колективом футболістам «Руху» довелося зіграти у фіналі турніру.

Фінальний поєдинок відбувся на стадіоні, вщерть заповненому глядачами ( були члени всі команд-учасниць). Винниківські футболісти продемонстрували чудову гру й здобули значну перевагу над суперником. А втілив її в голи Володимир Пиріг, який двічі вражав чужі ворота. Отож, 2 : 0 на нашу користь, і Кубок Барселони знову у Винниках!

«Після важких і невдалих поєдинків у Прем‘єр-лізі нас наче прорвало, — ділиться враженнями від міжнародного турніру тренер «Руху» Роман Гданський. – У наших футболістів виходило все. Володимир Пиріг забив найбільше голів – шість, ми не пропустили в свої ворота жодного м‘яча! Після цього офіційних матчів уже не матимемо до нового сезону. Проте, тренування продовжуємо. Одночасно переглядаємо й нових гравців».

На турнірі в Іспанії виступили: Андрій Жук, Дмитро Довгий, Роман Бойко, Ярослав Куцій, Володимир Іванина, Назар Карачевський, Роман Шпирка, Богдан Галун, Михайло Костів, Володимир Макар, Андрій Фірман, Володимир Пиріг, Петро Суль.

Голи забивали: Володимир Пиріг – 6, Володимир Макар – 2, Богдан Галун – 1, Андрій Фірман – 1, Михайло Костів – 1.

Окрім футболу, молоді винниківчани мали й насичену культурну програму під час перебування у Євросоюзі. Адже під час подорожі до Барселони вони також відвідали такі значні міста-осередки світової культури, як Прага, Нюрнберг, Париж, Марсель, Венеція. Звичайно, не втрималися вони й тоді, коли тамтешня «Барселона» приймала в себе чеську «Вікторію». Не дивлячись на те, що квиток на поєдинок Ліги чемпіонів коштував аж 45 євро, гравці «Руху» все ж подивилися цей поєдинок.

Що ж до фінансової складової цієї поїздки, то зі слів Романа Гданського відомо, що частину коштів надав президент «Руху» Григорій Козловський. Решту профінансували самі футболісти.

Володимир ГАВРИЛІВ, «Винниківський Вісник»

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebook контакті та в Однокласниках

Читайте також:

Related Post