Винниківський «Рух» потрапив в полосу невдач

У прикру полосу невдач потрапили гравці винниківського «Руху». Адже до передостаннього в цьому сезоні поєдинку з моршинською «Скалою», наші земляки зазнали кількох поспіль невдач.

Була надія, що з моршинцями винниківчани хоча б частково реабілітуються перед своїми вболівальниками. Але цього не сталося. Матч був рівним,  жодна з команд не мала якоїсь суттєвої переваги. Та все ж гості почували себе більш упевнено.

Щодо винниківських футболістів, то, як завжди, активними були «конструктори» атак «Руху» – В.Романів і В.Макар. Намагався «зачепитися» за м‘яч Р.Манорик. «Нічого-нічого, на другий рік гратимеш на район», – пригрозив одному зі своїх футболістів хтось із керівництва винниківського клубу, коли наш гравець укотре помилився. Хоча з лави запасних «Руху» на футболістів постійно кричали їхні наставники, це мало допомагало. Було видно, що після цих окриків, мало не прокльонів, спортсмени ще більше хвилювалися й ще більше помилялися. Іноді після крику вони злякано озиралися на тренера.

Тим часом на лаві запасних «Скали» панували тиша й мир, і їхнім гравцям передавалася впевненість від своїх наставників.

На початку другого тайму винниківчани порушили правила метрів за 35 від своїх воріт. Гравець «Скали» все ж наважився пробити. Наш воротар правильно вибрав позицію, але не зміг зафіксувати м‘яча в руках. А після цього найспритнішим виявився моршинець Валерій Скидан, який добив «смугастого» в наші ворота – 0:1.

Як не намагалися винниківчани зрівняти становище, але їхні зусилля розбивалися об злагоджену оборону гостей. Отож, знову поразка.

«Прикро. Кому програли – дітям! – ділиться після гри своїми враженнями півзахисник «Руху» Володимир Романів. – Чергову нашу поразку можу пояснити насамперед психологічним зламом гравців. А чому так трапилося – мені важко сказати. Треба з’ясовувати. Щодо якості нашого складу, то, вважаю, трьох-чотирьох футболістів треба запросити»… 

Склад «Руху» в цьому матчі: Шульган, М.Шкраба, Р.Шпирка, Р.Бойко, В.Дмитрух, В.Романів, М.Шептицький, О.Левицький, В.Макар, І.Павлишин, Р.Манорик. На заміну виходили: О.Горобець, В.Пиріг, В.Іванюра. Президент клубу Г.Козловський, тренер Р.Гданський, начальник команди Ю.Гданський.

Останній матч у цьому сезоні «Рух» зіграє цієї неділі, 9 жовтня, в Комарно.

 Володимир Гаврилів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *