Янукович — молодший голосує в Раді за чотирьох (ВІДЕО) — Україна


У всесвітню мережу потрапило відео, на якому видно, як син президента України Віктора Януковича — народний депутат Віктор Янукович-молодший під час засідання Верховної ради голосує одразу за чотирьох нардепів.

Практика, коли один депутат голосує за кількох своїх колег, які не присутні на засіданні парламенту, в Україні існує давно, незважаючи на те, що це є порушенням Конституції. У Європі подібний спосіб «волевиявлення» вважається звичайним шахрайством, пише ТСН.

У зв’язку з цим спікер Ради Володимир Литвин вирішив внести на розгляд парламенту постанову про введення в дію електронної системи голосування «Рада-3», покликану припинити «кнопкодавство». Однак у правлячій Партії регіонів уже висловили переконання, що нова система не буде введена в дію.

Згідно зі звітом ВР, саме у Партії регіонів виявилося найбільше прогульників. А 17 депутатів без поважних причин пропустили взагалі всі пленарні засідання 7 сесії парламенту з вересня 2010 по січень 2011 року.

Відтепер дані про відвідуваність депутатів будуть оновлюватися щоденно. Згідно з інформацією за 5 квітня, 78 народних обранців (тобто майже кожен шостий) були відсутні на засіданні ВР без поважних причин.

Винники Plus  за матеріалами: tsn.ua

 Новини в Україні
 Оголошення:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *