Регіонали пропонують скасувати зимовий час — Україна

Новини
admin

В Парламенті України зареєстровано проект постанови про відмову від переведення годинників на зимовий і літній час та встановлення з 27 березня 2011 р. на території України часу другого часового поясу з додаванням однієї години.

Як йдеться в пояснювальній записці, проект постанови «Про зміну порядку обчислення часу на території України» від 04.04.2011 р. ініційований народним депутатом від фракції Партії регіонів Олегом Надошею, щоби «запобігти негативному впливу на здоров´я громадян внаслідок переведення годинника на годину вперед і на годину назад”.

Прийняття постанови вимагає внесення Кабінетом міністрів змін до постанови «Про порядок обчислення часу на території України» від 13 травня 1996 № 509, пише Львівський портал.

На думку автора документа, «прийняття даної постанови дозволить уникнути появи нових і загострення існуючих захворювань у громадян України. Зі зменшенням захворюваності в Україні, зменшаться витрати з державного бюджету України на допомогу соціально незахищеним верствам населення».

Винники Plus  за матеріалами: portal.lviv.ua, фото: nashemisto.if.ua

 Новини в Україні
 Оголошення:

Related Post