Мєдвєдєв розстріляв Путіна з кулемета — cкандальний інтернет-ролик (ВІДЕО) — 31 Березня 2011 — Калейдоскоп


В Інтернеті з’явився сатиричний відеоролик про президентські вибори в Росії 2012 року, знятий за мотивами голлівудського фільму-катастрофи «2012», включаючи телесюжети з першими особами російської держави.

В ролику боротьба за владу переростає у справжню війну з перестрілками й бомбардуваннями.

На думку авторів відео, випущеного на замовлення Компартії Російської Федерації, боротьба за посаду президента між Володимиром Путіним та Дмитром Мєдвєдєвим загрожує світу глобальною катастрофою. «В дію піде все: компромат, погрози, вищі сили», — попереджають автори ролика, повідомляє ТСН.

Ролик змонтований з кадрів фільму «2012» і відеосюжетів за участю Путіна і Мєдвєдєва. Автори ролика нагадують висловлювання Путіна, які вже стали крилатими: «У нас склався ефективний тандем», «Ми з паном Мєдвєдєвим люди традиційної орієнтації», «Потрібна маленька переможна війна». Президент у відповідь або їх заперечує, або сміється.

У фіналі президент і прем’єр озброюються для боротьби за владу: Мєдвєдєв стріляє з кулемета «Максим» в Путіна, який летить в літаку, потім в небо злітає балістична ракета, стається вибух…

В останніх кадрах знову з’являється «тандем», і за кадром звучать слова: «Вибору немає», на зміну яким приходить реклама сайту КПРФ.

Президентські вибори в Російській Федерації пройдуть 11 березня 2012 року. Президент Росії вперше обиратиметься на 6 років.

Винники Plus  за матеріалами: tsn.ua, фото: psychodrom.blogspot.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *