Українські святині мають належати українському народу!, — Олег Тягнибок — Стаття — Публікації

Publ
admin

17-18 липня 2010 року відбулася Всеукраїнська Проща до Марійського духовного центру Зарваниця, присвячена року монашого покликання. У прощі взяв участь голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок.

Цьогоріч на Всеукраїнській прощі у Марійському духовному центрі були Патріарх УГКЦ Любомир Гузар, президент Єпископської Конференції Італії, архиєпископ і митрополит Генуї Анжело, кардинал Баньяско, Апостольський нунцій в Україні Іван Юркович та 14 єпископів УГКЦ.

Лідер «Свободи» приєднався до більш ніж 80-ти тисяч паломників з усіх куточків України, котрі упродовж двох днів брали участь у релігійних заходах.

«Українські християнські центри – Зарваниця, Почаївська, Святогірська та Києво-Печерська лаври, Софія Київська – це духовне багатство українців та місця, до яких з молитвами йдуть паломники з усього світу. Та духовне життя України вже на наступному тижні буде підірване цілеспрямованим політичним втручанням. В Україну приїде спецкомісар Кремля – «патріарх Кіріл», який намагається перетворити українські духовні святині у центри розпалювання антиукраїнської пропаганди та релігійної ворожнечі.

Свої візити в Україну громадянин Російської Федерації Владімір Ґундяєв («патріарх Кіріл») використовує для того, щоб просувати розроблену ним, ворожу українській державності політичну концепцію «рускава міра», в якому незалежній Україні немає місця. Теперішній його приїзд буде присвячений побудові в серці Києва «патріаршої резиденції», такого собі московського анклаву, з якого відбуватиметься керівництво п’ятою колоною. Адже, Москві байдуже – чи це база Чорноморського флоту в Севастополі, чи це захоплена нею Києво-Печерська Лавра. Вона використовує їх лише як політичний інструмент для знищення України. І робить це за повної згоди із режимом Януковича, який запопадливо виконує усі забаганки своїх московських господарів. Наприклад, для забезпечення комфорту Кіріла московські холуї перейменували столичну вулицю Івана Мазепи. Сьогодні московська церква вже висунула вимогу щодо передачі їй Софії Київської та просуває ідею щодо титулування громадянина РФ Ґундяєва «патріархом Московським, Київським і всіх земель руськіх».

Українські святині мають належати українському народу, а Кремль зі своєю кишеньковою церквою, які намагаються вкрасти у нас духовні центри, – мають отримати відсіч українців на свої імперські зазіхання.

«Свобода» закликає українців приєднуватися до організованих нашою політичною силою акцій протесту проти візиту громадянина РФ Владіміра Ґундяєва у липні цього року та взяти участь у Хресному ході від Володимирського собору до Володимирської гірки, яку 28 липня 2010 року проведе Українська Православна Церква Київського Патріархату. Ми маємо відстояти українські святині та показати свою силу духовним колонізаторам України!», — зазначив Олег Тягнибок під час паломництва у Зарваницю, що на Тернопільщині.

Прес-служба ВО «Свобода»

Винники Plus за матеріалами: svoboda.org.ua  

Related Post