Від ожиріння та серцевих захворювань рятує гранат — Поради — Цікаве про цікаве


Гранат не перестає вражати вчених своїми цілющими властивостями. Співробітники Единбурзького університету нещодавно виявили раніше невідомі корисні властивості соку з цього фрукта. Виявилося, що цей напій здатний різко знижувати рівень жирних кислот у крові людини. Саме ці кислоти є основними винуватцями появи на нашій талії та животі жирових відкладень.

Для підтвердження цієї гіпотези вчені-дослідники провели експеримент, участь у якому взяли 24 жінки і чоловіки. Всі учасники експерименту щодня випивали по половині літра соку на день. У ході досліду з’ясувалося, що в абсолютної більшості піддослідних знизився рівень кров’яного тиску, що, у свою чергу, зменшує ризик захворювання нирок, інсультів і різних серцевих нападів. Крім цього, у половини учасників експерименту знизилася схильність до розвитку жирової тканини в районі талії.

Взагалі, гранатове дерево являє собою невелике дерево або чагарник сімейства Дербеннікових. Плоди подібних рослин і називаються гранатами. Назва цього плоду походить від латинського слова granatus, що означає — «зернистий». Цей фрукт відомий ще з часів Стародавнього Риму. У ті часи вважалося, що найкращі гранати визрівають в місті Карфаген.

Винники Plus  за матеріалами: cikave.org.ua  фото: eastwest-doc.ru

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *