Помічника депутата Винниківської міськради, затриманого на хабарі разом із мером міста Винники, залишили під арештом — 10 Березня 2010

Новини
admin

Апеляційний суд Львівської області відхилив апеляцію адвокатів про зміну запобіжного заходу помічнику депутата Винниківської міськради Леськіву, якого затримали на хабарі разом з мером Винник Теодором Гудзяком. Про це сьогодні, 10 березня, ЗІК повідомив начальник Львівського міського управління міліції Ігор Цікало.

«Апеляційний суд залишив у силі постанову Шевченківського районного суду Львова і залишив Леськіва під вартою», – повідомив Цікало.

З його слів, таке рішення суд прийняв наприкінці минулого тижня.

За словами Цікала, слідчі Генпрокуратури обіцяють «справу Гудзяка» якнайшвидше скерувати для розгляду до суду.

Нагадаємо, слідчі Генпрокуратури визнали недоцільним тримати мера Винник Теодора Гудзяка під вартою і випустили його під заставу. Про це 22 лютого у коментарі ЗІКу повідомив начальник Львівського міського управління міліції Ігор Цікало.

З його слів, сума застави становить близько 100 тис. грн.

Цікало повідомив, що слідство у кримінальній справі триває, Гудзяку та помічнику депутата Винниківської міськради вже пред’явлено обвинувачення.

Нагадаємо, 19 лютого Шевченківський районний суд міста Львова залишив під вартою помічника депутата Винниківської міської ради, якого затримали разом із мером Винник Теодором Гудзяком. У цей же день «справу Гудзяка» було передано для розслідування у Генпрокуратуру.

ZIK

Опитування

Related Post