Даїшника, який став «героєм» відеоролика в Інтернеті, звільнили з органів внутрішніх справ (ВІДЕО) — 15 Серпня 2010 — Калейдоскоп

Blog
admin

Інспектора ДАІ у Вінницькій області, який став «героєм» відеоролика в Інтернеті, звільнили з органів внутрішніх справ.

В обласному МВС повідомили, що за фактом появи в Мережі ролика «некоректного, грубого, образливого спілкування співробітника ДАІ з водієм в місті Гайсин» було проведено службову перевірку.

«За її результатами інспектор дорожньо-патрульної служби УДАІ, який відмовився пред’явити службове посвідчення та поводив себе негідно людини у погонах, був звільнений», — зазначили у прес-службі УМВС.

Нагадаємо, відеозапис спілкування водія з даїшниками був зроблений на мобільний телефон. Один з даїшників, попри численні прохання водія, не схотів продемонструвати своє службове посвідчення, нічим не мотивуючи свою відмову.

Крім того, правоохоронець намагався відібрати у водія телефон, на який той знімав розмову. Коли спроба відібрати телефон завершилась невдало, водій пригрозив інспектору судом, після чого даїшник тицьнув водію дулю у вікно і ретирувався.

Винники Plus за матеріалами: tsn.ua

Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.  У разі передруку матеріалів посилання на  «Винники Plus» обов’язкове.

Related Post