Знову Чупакабра! Тепер під Києвом! (ВІДЕО) — 1 Липня 2010 — Калейдоскоп


Невідома істота передушила два десятки курей та до сотні кролів у селі Троєщина на Київщині.

Чупакабру бачили у селі Троєщина, що під Києвом. Досі цю тварину ніхто не вполював. Натомість, щоразу з’являються її нові прикмети.

Невідома істота передушила до сотні кролів та два десятки курей. Клітки були потрощені, навіть ґрати повикручувані. Страшний звір задушив 35 великих та дев’ять маленьких кролів.

П’ятьох вуханів після страшної ночі не дорахувались і на іншому подвір’ї. Куди поділися — невідомо, клітки були зачинені, дір немає. Одного зі зниклих таки знайшли, щоправда, на вулиці. Крім кролів та птиці, чупакабра вже й на котів полює.

Баба Надя, яка живе на іншому кінці села, бачила страховисько на власні очі. «Кошлате таке, а зпереду писок, наче у їжака», — описала Чупакабру бабуся. За її словами, тварина перестрибнула метровий паркан.

Усе село гуде, вночі вже й надвір не виходять.

Зі слів очевидців ТСН склала фоторобот невідомого звіра: рудий, кудлатий, скаче на двох задніх лапах — на них по три пазури. Голова наче у їжака. Тварина смердить.

З’ясувалось, що чупакабра — істота розумна, кольори розпізнає – розклала свою здобич за кольорами, повідомила мешканка села Троєщина.

Але є й ті, хто вважає, що Чупакабри не існує. Мовляв, то були сім великих собак, які вранці полювали на свійських тварин.


Винники Plus

Фото: x-ufo.ru
За матеріалами: ТСН

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *