Запрацював новий автобусний маршрут з Винник до центру Львова (ВІДЕО) — Винники

З 21 листопада запрацював новий автобусний маршрут №5а із Винник до центру Львова по відремонтованій вулиці Личаківській . На маршруті курсують автобуси великої місткості.

Маршрут забезпечує сполучення з Винник до центру міста. Про це під час брифінгу повідомив начальник управління транспорту Львівської міської ради Микола Жук, інформує zaxid.net.

Автобуси №5а курсують за маршрутом: Винники — вул. Личаківська – вул. Підвальна – ринок «Добробут» – пр. Свободи – пл. Галицька – вул. Личаківська – Винники. Комфортні автобуси ЛАЗ із пасажиромісткістю 100 осіб рухаються з інтервалом 10-15 хвилин.

М.Жук зазначив, що 5А — це радіальний маршрут, який відповідає новій схемі руху громадського транспорту Львова. За його словами, до нового року на маршруті працюватиме 5 автобусів, оскільки поки що вул. Личаківська насичена громадським транспортом. «Ми проведемо конкурс серед перевізників на обслуговування маршрутів, відповідно до нової схеми. Після цього на пл. Митну буде приїжджати лише автобус № 5А та трамвай. Решта маршрутів будуть завершуватися на рівні Винниківського ринку. Тоді кількість автобусів на маршруті 5А буде збільшена. Ми запровадили цей маршрут зараз, щоб люди до нього звикали», — сказав М.Жук.Джерело: zaxid.net, фото: vinnikiplus.in.ua


Приєднайся до сайту Винники Plus у acebook контакті та в Однокласниках

Читайте також:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *