Висока концентрація метану в Сан-Франциско і Лос-Анджелесі

Примхи природи
Главный редактор Vinnikiplus

У Лос-Анджелесі і Сан-Франциско японським метеорологічним супутником Ібукі виявлена відносно висока концентрацію одного з парникових газів – метану.

Результати дослідження були опубліковані за кілька днів до початку Конференції ООН з питань кліматичних змін COP-21 в Парижі, де головною темою стане боротьба з потеплінням клімату. За інформацією каліфорнійського агентстваCalMatters конференцію зі спеціальною доповіддю також має намір відвідати губернатор Каліфорнії Джеррі Браун.

Фахівці Міністерства охорони навколишнього природного середовища і Національного інституту досліджень навколишнього середовища Японії провели аналіз даних, зібраних супутником з серпня 2009 року по грудень 2012 року. При цьому вони не враховували викиди метану в районі великих боліт і вогнищ лісових пожеж.

У підсумку експерти підрахували, що найбільша концентрація метану в 81 ppb (ppb – одиниця виміру концентрації, що дорівнює 1 частини забруднювача на 1 млрд частин повітря) зберігається в районі китайських міст Ченду і Чунцин із сукупним населенням понад 22 млн чоловік.

Метан в Сан-Франциско і Лос-Анджелесі

На другому місці з показником 58,1 ppb йде Лахор в Пакистані. Слідом з 54 ppb стоять індійська Калькутта і столиця Бангладеш Дакки. У повітрі Лос-Анджелеса і Сан-Франциско експерти нарахували 33,7 ppb метану, а в Нью-Йорку і Піттсбурзі по 22 ppb. Єдиний російський місто, потрапив у звіт, – Сургут, на рахунку якого 35 ppb, повідомляє російське агентство ТАСС.

Фахівці попереджають, що безбарвний газ метан не має запаху. Метан відноситься до токсичних речовин, що діють на центральну нервову систему. За словами медиків, він може викликати такі симптоми як нудота, запаморочення, головні болі і навіть кровотечі з носа.Між тим, як повідомляє LA Times, понад 130 сімей було евакуйовано в містечку Портер Ренч на півночі Лос-Анджелеса. За словами кореспондентів видання, десяткам жителів округу довелося переселитися в інший район з-за витоку газу.Під тиском влади і громадськості газопровідної компанії довелося закрити одну з накопичувальних станцій. Усі школи в регіоні закриті ось уже цілий тиждень. Дітям не дозволено виходити на вулицю.

Метан є одним з найсильніших парникових газів. Він приблизно в 25 разів сильніше впливає на клімат, ніж вуглекислий газ, за обмеження викидів якого виступають екологи.

З-за витоку газу в Південній Каліфорнії евакуюють 1,500 школярів

Як повідомляє телеканал KTLA, учнів двох шкіл у районі Портер Ренч, а це – понад півтори тисячі підлітків і дітей, евакуюють влади місцевого адміністративного округу.За словами кореспондентів видання, десяткам жителів округу довелося переселитися в інший район з-за витоку газу. Під тиском влади і громадськості газопровідної компанії довелося закрити   одну з накопичувальних станцій. Усі школи в регіоні закриті ось уже цілий тиждень. Дітям не дозволено виходити на вулицю.

Фахівці попереджають, що безбарвний газ метан не має запаху. Метан відноситься до токсичних речовин, що діють на центральну нервову систему. За словами медиків, він може викликати такі симптоми як нудота, запаморочення, головні болі і навіть кровотечі з носа.

Метан є одним з найсильніших парникових газів. Він приблизно в 25 разів сильніше впливає на клімат, ніж вуглекислий газ, за обмеження викидів якого виступають екологи.

Related Post