Вибухи вулканів, землетруси і гуркіт Єллоустоун – наслідки сонячного затемнення?

Примхи природи
Главный редактор Vinnikiplus

вибухи вулканів, землетруси і гуркіт йеллоустоун – наслідки сонячного затемнення?У листопаді минулого року деякі російські вчені, грунтуючись на численних спостереженнях, спрогнозували, що, починаючи з 9-го березня, коли відбудеться повне сонячне затемнення (з 8-го на 9-е березня), і протягом місяця після цієї дати на Землі можуть відбутися численні землетруси, які в свою чергу, можуть викликати виверження нових вулканів, включаючи і супервулкан Єллоустоун в США, а також посилити виверження діючих. Сонячне затемнення пройшло і нові дані не можуть не викликати занепокоєння вчених.

З 9-го березня почалися вулканічні і сейсмічні «заворушення» по всій планеті.

В Японії Метеорологічне управління оголосило попередження про те, що значно посилилася сейсмоактивність всіх 13 вулканів у країні. Згідно з повідомленням відомства, катастрофічний землетрус в Токіо може початися в будь-який момент.

У Коста-Ріці послідували два вибухи вулкан Рінкон-де-ла-Велья. Велетень викидав попіл і вулканічний матеріал 9-го і 10 березня.

8-го березня відбувся вулканічний вибух Сантьягуито в Гватемалі, викликавши тим самим паніку серед населення, а після 9-го березня вулканічна обсерваторія реєструє значне збільшення сейсмічної активності велетня.

Геологи почали спостерігати збільшення сили виверження вулкана Мерапі в Індонезії, виверження якого призвело до численних жертв. Владою оголошено третя ступінь готовності до катастрофічного виверження велетня. Четверта ступінь оголошена індонезійською владою через виверження вулкана Бромо.

З вулкан Чімборасо в Еквадорі зійшов селевий потік, і, хоча фахівці оголосили, що інцидент стався через відлигу, в районі вулкана почалася слабка сейсмоактивність, а викиди газу тривають. Там же, в Еквадорі, посилився виверження вулкана Тунгурауа.

Не виключено, що на затемнення відреагували і російські вулкани. Посилилася активність вулкана Алаід на Курильських островах.

11-го березня в кальдері супервулкана Єллоустоун в США в озері деякий час мав місце гуркіт, який чули відвідувачі Єллоустонському парку. Поки не повідомляється, чим був викликаний цей звук.

Після сонячного затемнення активізувалися й інші вулкани, як, власне, і сейсмічна активність у багатьох регіонах планети. Прямий зв’язок між цими подіями не встановлена. Вчені просто враховують досвід попередніх затемнень, однак така кількість подій не може не викликати певного занепокоєння.

Related Post