Вчені: Вулкан Єллоустоун збирається вибухнути

Примхи природи
Главный редактор Vinnikiplus

вчені: вулкан йеллоустоун збирається вибухнути

7 січня 2016 року в ЗМІ з’явилася заява вчених про те, що вулкан Єллоустоун збирається вибухнути.

Єллоустонський супервулкан розташований у національному парку на північно-заході США. Його активність вчені з Європейського наукового фонду пов’язують з «сезоном вулканів», що спостерігається в даний час. Повідомляє: gazetadaily.ru

Фахівці з ЕНФ стверджують, що ймовірність того вибуху вулкана протягом найближчих 70 років становить 10%. Якщо Єллоустоун «оживе», то з карти світу може зникнути західна частина США. Виверження цього вулкана позначиться також і на кліматичній обстановці.

http://www.planetanovosti.com/news/uchenye_vulkan_jelloustoun_sobiraetsja_vzorvatsja/2016-01-07-13255 Вчені з ЕНФ: Вулкан Єллоустоун збирається вибухнути

Сьогодні, 7 січня, в американських ЗМІ, вчені виступили з попередження про можливе виверження вулкана Єллоустоун, що розташований у національному парку на північно-заході США. Розмір Єллоустонської кальдери являє собою коло діаметром 55х72 кілометра, і тому дуже часто її називають «супервулкан». За запевненням фахівців з ЕНФ, ймовірність того, що вулкан може вибухнути протягом найближчого часу, складається в межах 10 відсотків.Але навіть це являє собою дуже велику небезпеку для всього людства, тому що, якщо Єллоустоун розпочне свою роботу, то з лиця землі може зникнути повністю західна частина США. Більш того, прокинувся вулкан може кардинально вплинути на клімат планети, через що велика частина країн будуть відчувати дефіцит продовольства. Як вважають фахівці, це страшніше, ніж будь-які землетрусу, що падають астероїди і безперервні війни.В 1783 році, коли вибухнув вулкан Лакі, потік лави забрав близько десяти тисяч життів в одну мить, а ще кілька десятків тисяч громадян поступово вмирали від наслідків виверження. Тоді в обмеженій кількості виявилося не лише продовольство, а найголовніше — вода.

http://planet-today.ru/novosti/nauka/item/31790-uchenye-iz-enf-vulkan-jelloustoun-sobiraetsya-vzorvatsya Вчені заявили про швидке виверження вулкана Єллоустоун

Виверження супервулкана можна очікувати в будь-який момент протягом найближчих 80 років. Його пророкують з точністю 10%. Це випливає з доповіді Європейського наукового фонду»Екстремальні геоопасности».

Загроза підвищилася вперше за останні 300 років. Наслідки будуть воістину катастрофічними: західна частина США буде знищена. Способів уникнути наслідків не існує. Планету чекають глобальні проблеми з водою, а атмосфера буде отруєна попелом і токсинами.

Згідно зі звітом сейсмографической станції при Університеті Юта, в грудні 2015 року в парку Єллоустоун сталося 46 землетрусів різної магнітуди. Парк розташований в трьох штатах США — штати Айдахо, Монтана і Вайомінг. Висота вулкана — 3142 метра.

http://altapress.ru/story/171343 Вулкан Єллоустоун збирається вибухнути — Вчені

Головне побоювання — це те, що Йєллоустон може підірвати будь-який час протягом найближчі 70 років, він може на всі 100% вбити західну частину США і впливати на хід світової історії. Професіонали вважають його небезпечним вулканом на Землі, так як наслідки його виверження можуть бути катастрофічними для планети і вплинуть на неї більше, ніж глобальне потепління, падіння декількох астероїдів, ядерна ворожнеча або великі землетруси.

За запевненням професіоналів з ЕНФ, ймовірність того, що вулкан може вибухнути протягом найближчого часу, складається в межах 10 відсотків. Його активність вчені з Європейського наукового фонду пов’язують з «сезоном вулканів», що спостерігається зараз. Одним з найбільш ризикованих вулканів як і раніше визнають Єллоустоун, який знаходиться в американському штаті Вайомінг.

Тим часом, поспостерігати за пробуджується апокаліпсисом можна у прямому ефірі, скориставшись системою веб-камер, розташованих на території державного парку Єллоустоун. Наслідки виверження супервулкана будуть воістину катастрофічними: вся західна частина Сполучених Штатів буде знищена, ніяких методів уникнути наслідків на поточний момент не існує.

«Наслідки виверження вулкана будуть мати величезний вплив на зміну клімату, а значить під загрозу буде поставлена продовольча безпека багатьох країн».

Related Post