Ван Дамм планує купити квартиру у Києві — 16 Червня 2010 — Калейдоскоп

Blog
Главный редактор Vinnikiplus

Американський актор Жан-Клод Ван Дамм хоче купити у Києві квартиру. Про це зірка Голівуду розповів на вечірці ’Мартіні Мей Фешн’.

’Я був у Південній Африці. Мене там виводили на вулицю і показували натовпу, наче мавпочку. В Україні можу вільно заходити до магазинів. Коли вдягаю окуляри, мене взагалі не впізнають. Хочу у Києві купити квартиру. Може, навіть одружуся’, — розповів Ван Дам.

У Києві актор живе останні півроку. Планує знімати бойовик «Вежа». ’Зйомки розпочну з дня на день. Досі не обрав кіностудії, хоча акторів уже підібрав: розриваюсь між одною приватною студією і кіностудією Довженка’. Помиляється той, хто думає, що я зніму фільм і ушиюся звідси. Хочу тут жити’, — наголосив Ван Дамм.

На вечірку американський актор приїхав з охоронцем на чорному ’Лексусі LХ 570’. Його актору віддав нафтовий мільйонер Олександр Онищенко. Він привіз Ван Дамма в Україну і дав гроші на зйомки фільму.

Жан-Клод Ван Дамм п’ять разів одружувався. До останнього часу жив із чемпіонкою Америки з бодибілдингу Ґледіс Португез, 40 років. Має двох синів — Крістофера і Ніколаса, доньку Б’янку. Кажуть, у нього роман із 22-річною Оленою з Кривого Рогу. Вона на його прохання пофарбувалася на брюнетку.
Винники Plus

Фото: inter.by
Джерело: gazeta.ua

Related Post