В Китаї хірурги врятували дівчинці відірвану руку, пришивши її до ноги — 22 Листопада 2010 — Калейдоскоп


Хірурги з лікарні китайського міста Чженчжоу в провінції Хенань врятували дівчинці відірвану руку, тимчасово пришивши її до ноги.

Як повідомло видання Orange News, дев’ятирічна Мін Лі потрапила під трактор дорогою зі школи додому в липні 2010 року. В результаті інциденту її ліва рука була повністю відокремлена від тулуба і сильно пошкоджена.

Постраждалу доставили в лікарню, ступінь пошкоджень руки не дозволив хірургам відразу реплантувати її. Щоб врятувати кінцівку, було прийнято рішення на час загоєння пришити її до правої ноги, з’єднавши з кровоносними судинами.

За словами представника лікарні Хоу Цзяньсі, через три місяці руку знову пришили до плеча дівчинки, зараз Мін може ворушити лівою кистю. «Рука має нормальний колір, що свідчить про достатній кровообіг у ній», — повідомив лікар.

Він також додав, що в наступному році дівчинці знадобиться ще дві операції для відновлення функцій руки і видалення рубців, а також тривалий курс фізіотерапії. Після цього, за прогнозами лікарів, Мін зможе користуватися травмованою рукою практично в повному обсязі.

«Ми не можемо назвати конкретний відсоток відновлення функцій, але Мін Лі зможе доглядати за собою і навіть водити машину», — заявив лікар.

Винники Plus  за матеріалами: medportal.ru, фото: orange.co.uk

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *