В Італії діти тепер зможуть отримуватити український шкільний атестат — 30 Червня 2010 — Калейдоскоп

Blog
Главный редактор Vinnikiplus

Перша державна атестація української школи відбулася в Італії. Тепер учні, які отримали дипломи державного зразка, можуть обирати для вступу вищі навчальні заклади України.

В першій атестації взяли участь 18 учнів. Міжнародна школа „Престиж” проводить більшість екзаменів у режимі он-лайн. Учням такий спосіб дуже подобається, — зазначила директор школи Людмила Іванова: „Ми не можемо везти 12 учителів з усіх предметів, тому проводимо бліц-опитування за допомогою комп’ютера. Ці програми розроблені за допомогою Інституту українознавства, і сам комп’ютер виставляє оцінку. Дітям страшенно подобалося, й вони намагалися кілька разів пройти тести, щоб покращити свій результат та їм це вдавалося”, — розповідає директор школи. 

Головною складністю для українських суботніх шкіл є те, що діти у звичайних італійських школах вчаться 6 днів на тиждень, тобто у суботу після занять в італійській школі змушені їхати в українську. Тому директор римського відділення школи „Престиж” Тетяна Кузик звертатиметься до влади з проханням звільнити українських дітей від суботніх занять, щоб вивільнити час для української школи. До речі, програма атестації учнів за кордоном є частиною програми повернення українців на батьківщину.
Винники Plus

Фото: umoloda.kiev.ua
За матеріалами: Німецька хвиля

Related Post